Hakkımızda

» Hakkımızda

Adb & Nurak Treyler

1983 yılında Kayseri' de Şahin şase ve Şahin otomotiv yedek parça olarak faaliyetine başlamış olan firmamız
Ali DELİBUDAK Yönetiminde 1987 yılında Adana' da Şahin damper olarak faaliyetini sürdürmüştür.

1990 yılında Kayseri merkezin faaliyetini durdurarak Adana' da bulunan şubeyi merkez haline getirmiş ve sektöründe hızla ilerlemiştir.

İlerleyen dönemlerde Nurak Treyler olarak Türkiye ve Yurtdışı pazarda markalaşmış ve aynı zamanda Çöp Konteyner kategorisinde kendi projesini hayata geçirip tasarım patentini alarak sektöründeki başarısını uluslararası pazarda da kanıtlamıştır.

2012 Yılında toplamda 10.000 m2 olan fabrikamızın, 4.000 m2 kapalı alanı, 6.000 m2 açık alanı bulunmakta olup, kapalı alanın 1.600 m2 ise saç işleme ve büküm olarak faaliyete geçmiştir.

Saç işleme ve büküm sektörüne 2.500.000 $ yatırım yaparak bu sektördede güçlü bir firma olmayı misyon edinmiş tecrübe, kalite ve güven misyonuyla sektörde faaliyetlerine devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Müşterilerimizin taleplerini kaliteli, sağlam ve güvenli ürünlerle karşılamak. Satış ve satış sonrasında daima müşterilerimizin yanında olarak sorunlarını en kısa sürede çözümlemek. bu sayede müşterilerimizin de desteğiyle markamızı sektör lideri yapmak

Mizyonumuz

Markamıza duyulan güvenin bilincinde olarak bu güvene layik olabilmek için yeni gelişmelerin öncüsü olmak.